Vytváříme brýle, které jsou nadčasové a klasické. Každý model obsahuje více než 100 let tvůrčích znalostí a zkušeností v oblasti designu.

2015-1 JOS.ESCHENBACH (1)
2015-2 JOS.ESCHENBACH

Cílová skupina

Jos Eschenbach je zaměřen na lidi středního věku, kteří se cítí sebevědomě a znají svou vlastní identitu. Pro všechny, kdo mají rádi inovace, ale necítí se nuceni sledovat každý módní trend. Pro všechny, kteří mají vášeň pro design, pokud ovšem zůstává praktický a pro všechny, kteří oceňují viditelnou kvalitu.

Charakteristika

Jos. Eschenbach je značka brýle, která snoubí tradiční s moderním. V návrhu designu každého modelu brýle se protiklady přitahují. Klasické tvary v kombinaci s vysoce kvalitními materiály. Historické zkušenosti od roku 1913 se setkávají s budoucností.

Pozice

Jos. Eschenbach je řada propojující naší společnost s našimi kořeny. Pod značkou Jos. Eschenbach nabízíme brýle, které mají moderní interpretaci klasického designu.

Historie

Značkou Jos.Eschenbach, pojmenovanou podle zakladatele firmy, panu Josefu Eschenbachovi představujeme tradici a budoucnost. Dámská i pánská kolekce jistě zapůsobí svou autentičností a jemnou elegancí. Stručný design a výjimečné provedení odpovídají tradičním a dlouhodobým hodnotám společnosti Eschenbach optik.

2016-3 JOS (1)