Logo BeYu

 

Buďte sami sebou!

Rozhodněte se. Vy můžete být trend. Svůj vlastní.

BeYu je o rozvoji sebe sama. Žádné bezduché kopírování toho, co je údajně módní někde ve světě. Pouze Vy můžete být jedineční.

 
 
BEYU (1)
OBEYU

Každý rok BeYu uvádí na trh více než 120 nových kosmetických přípravků. Celý sortiment je neustále optimalizován v kategoriích očí, rtů, obličeje a nehtů a přizpůsoben nejnovějším trendům na trhu.

V dobách, kdy být sám sebou, není snadné, chce BeYu činit z dávno zapomenutých výroků, jako "buďte si věrni", nedílnou součást vašeho života. Vytváříme produkty, které vás inspirují k tomu, abyste experimentovali a přijímali každý aspekt sebe sama. Osobnost BeYu odráží všechny současné trendy.

BeYu nabízí víc než jen kosmetiku. Barvy, trendy a vlastnosti BeYu se odrážejí i v kolekcích brýlí vyvinutých ve spolupráci s italským týmem designerů.

Kombinací nejnovějších tvarů a barevných trendů dokáže BeYu Eyewear vytvářet kolekce v souladu s mottem: "Buďte sami sebou", které zdůrazňuje osobnost a jedinečnost každého nositele brýlí. BeYu se více než jakákoli jiná značka zaměřuje na módní řady, které integrují moderní životní styl a filozofii.

BeYu Eyewear nabízí korekční brýle pro děti, dospívající a dospělé a proto vytváří jedinečný rodinný koncept. Místo dětských brýlí mohou dospívající nosit cool módní brýle, které jsou k dispozici také dospělým. Přirozeně jsou brýle přizpůsobeny každé věkové skupině a mají stejný extrémní komfort při nošení, který zákazníci od brýlí BeYu očekávají.

BeYu Eyewear je mnohem víc než jen silná značka. Je to nejen návrhář brýlí, ale také tvůrce úplného vzhledu. Spolu s kosmetikou navrhuje BeYu odvážné barevné kombinace, které také lze nosit. BeYu spojuje brýle s kosmetikou a přesně ví, jak z tohoto spojení vytvořit to nejlepší. Je to značka, která je známá svým jedinečným přístupem k detailům.

2017-BEYU (2)